Komerctelpas Mārupē

5777

Īpašuma ID

6 000 m2

Platība

Apraksts

Tiek iznomātas energoefektīvas telpas Mārupē – pie Starptautiskās lidostas Rīga.

Tiek piedāvātas pilnīgi jaunas A+++ klases noliktavas vai ražošanas telpas. Telpas iespējams pilnībā pielāgot klienta vajadzībām. Tiek piedāvātas telpas no 1000 – 24 400 m2 platībā.

Green Park ir veidots tā, lai telpas varētu pielāgot klienta vajadzībām, ar labu atrašanās vietu, gudrām LED lampām, izbūvētas piekļuves un laika kontroles priekš darbiniekiem kā arī ar iespēju izvietot savu reklāmu uz ēkas fasādes.

Green Park noliktavas ir veidotas tā, lai paletes būtu iespējams novietot līdz pat griestiem ( Griestu augstums ir 8m + 2m – 80% vietas virs pēdējā plaukta stāvā ). Sienas ir energoefektīvas tāpat kā jumts ar ļoti labu siltumizolāciju, bezšuvju grīdas, kas ļauj labāk ekspluatēt grīdu ar slodzi 7 tonnas uz m2. Noliktavās ir uzstādīti jaunākās paaudzes Viessmann gāzes katli ar Ipad vadību. Efektīvi izvietotas kolonnas un plaša autostāvvieta.

Green Park telpu priekšrocības – A klases biroja telpas, biroji ir savienoti ar noliktavām kā arī iespējams ierīkot logus uz noliktavu, Smart LED apgaismojums, kas nozīmē, ka to var programmēt, LED lampas pašas dimmējas un vadāmas no Ipad. Telpu sildīšana un dzesēšana notiek no siltajām sienām, kas nodrošina veselīgāku klimatu. Kabineta telpās ir pieejama individuāla temperatūra.

Adrese

Adrese: Dzirnieku iela 24, Mārupe
  • Valsts: Latvia
  • Pilsēta / Ciems: Rīga
Atvērt Google Maps

Kontaktforma

Lauris Blate

Aģents
Martas iela 5, Rīga
+371 26138736
lauris@alfacity.lv
Citi īpašumi

Līdzīgie īpašumi