VIETA,VIETA UN VĒLREIZ VIETA – EKSLUZĪVĀ VIETĀ IZCILA MĀJA!

1 199 000 EUR
Pārdod

6591

Īpašuma ID

965 m2

Platība

4

Guļamistabas

5

Vannasistabas

Apraksts

Īpašnieks pārdod Ekskluzīvu un pamatīgi celtu ģimenes māju Daugavas krastā – Ūdens līnija ir zemesgabala robeža. Skats uz Daugavu un pasakaino Doles salu. 965 kvadrātmetru villa atrodas dabas sirdī. Īpašumā ir 30 metru gara laipa ar kuteru piestātni. 15 min. Rīgas centrs, 20 min. Rīgas lidosta, 10 min.

Rīgas centrāltirgus ar braucot ar kuteri. Daugavas krasts skaisti iekopts mierīgai atpūtai, kā arī ir izveidots basketbola laukums aktivitātēm.

Vienreiz redzēt dabā un tad pieņemt pareizo lēmumu!

Māja atrodas privātmāju rajonā, uz ielas, kas nav caurbraucama kā rezultātā ir papildus miers. Māja ir pārdomāta līdz pēdējai detaļai, ar šo māju bija vēlme radīt ideālu vietu dzīvošanai, kas ir arī izdevies, jo atrodoties mājā tajā valda miers un klusums, ļoti jūtams ir dabas klātbūtne, pa logu ir iespējams vērot mainīgos laikapstākļus, skatīties Daugavas mainīgumā. Cilvēkiem, kam patīk ūdens klātesamība, peldes, makšķerēšana vai vienkārši dabas mīļotājiem – šī māja būs ideāli piemērota.

Mājā ir ērts un funkcionāls plānojums ar elegantu un mājīgu dizainu. Apdarē izmantoti augstvērtīgi materiāli. Pārdomāti izmantota pilnīgi visa ēkas platība., kur katram ģimenes biedram būs ērti atrasties. Māja ir iekārtota ar vērienu, ozolkoka durvis un grīdas, dizaina mēbeles, pamatīgas betona kāpnes, kas kopā ar stiklu un iestrādātu paklāju rada fundamentālu sajūtu par tām ejot uz otro stāvu, pārdomāts apgaismojums, ērti un lieli skapji, siltās grīdas un, protams, mājas lepnums – sava SPA zona, kur aktīviem cilvēkiem ir iespēja katru dienu sākt ar baseina peldi. SPA zona ir vieta, kur gribas atpūties un pavadīt laiku.

Plašs priekšnams, ko iespējams pielāgot savām vajadzībām, sauna, atpūtas vieta un baseins ar pretstraumes sistēmu kā arī sava rekuperācijas sistēma, lai vienmēr gaiss būtu vienā temperatūrā un svaigs.

Pats īpašums sastāv no diviem stāviem, kur pagrabstāvs ir domāts aktīvai atpūtai kā arī radis praktisku pielietojumu mantu glabāšanai un tehniskām telpām. Jaunais īpašnieks noteikti radīs vēl jaunus pielietojumus skaistajām pagraba telpām.

Pirmais stāvs sastāv no plašas viesu istabas ar kamīnu, virtuves, darba kabineta, viesu sanmesgla, garderobes un SPA zonas.

Otrais stāvs sastāv no četrām plašām guļamistabām, trīs sanmezgliem kā arī vairākām garderobēm. Visas guļamistabas ir veidotas ar skaistu dizainu, kvalitatīviem materiāliem. Dzīvojot šajā mājā rīts sākas ar skatu uz Daugavu.

Mājai ir garāža priekš divām automašīnām kā arī vairākas vietas ārā, kur iespējams novietot auto. Lai arī māja ir plaša, bet pateicoties tā kvalitātei un tehnoloģijām tā arī ir ekonomiska, pilnībā automātiskās sistēmas strādā Jūsu vietā, lai Jums nebūtu jādomā par mājas tehnisko pusi.

Māja ir jāredz dzīvē, kā arī vairāk pastāstīšu Jums klātienē mājā vai pa telefonu.

Adrese

Adrese: Gulbju iela, Katlakalns
 • Valsts: Latvia
 • Pilsēta / Ciems: Rīgas rajons
 • Rajons: Katlakalns
Atvērt Google Maps
 • Īpašuma ID 6591
 • Cena 1 199 000 EUR
 • Īpašuma tips
 • Īpašuma statuss
 • Guļamistabas 4
 • Vannasistabas 5
 • Platība 965 m2
 • Zemes platība 3 322 m2
 • Kategorija , ,
 • Garāžas 1

Kontaktforma

Lauris Blate

Aģents
Martas iela 5, Rīga
+371 26138736
lauris@alfacity.lv
Citi īpašumi

Līdzīgie īpašumi