River Breeze Residence

273 000 EUR
Pārdod

6914

Īpašuma ID

86 m2

Platība

2

Guļamistabas

1

Vannasistabas

Apraksts

River Breeze Residence – pieejami dzīvokļi sākot no 85m2, 273 000 EUR. Vēl pieejami 19 dzīvokļi.

Unikāla mājvieta cilvēkiem, kuri augstu vērtē kvalitāti, izbauda moderno arhitektūru un labi pārdomātu zaļo vidi vislabākajā vietā.

River Breeze Residence projektā ir 47 dzīvokļi ar plašām izvēles iespējām dažādām vajadzībām un vēlmēm. Divstāvīgo dzīvokļu (Town house) platība variē no 71,6 m2 līdz 179m2 ar maksimālo griestu augstumu līdz 6 m. Katrs īpašnieks varēs izbaudīt terasi un apzaļumotu teritoriju.

Visiem dzīvokļiem ir terases ar fantastisku skatu, garderobes istabām, kā arī atsevišķiem skapjiem un privātām vannas istabām guļamistabās.“Penthouse” dzīvokļiem ar trīs guļamistabām, kuru kopējā platība svārstās no 290 m² līdz 305m², ir plašas terases, un tie atrodas visaugstākajā – 7. stāvā, no kura paveras elpu aizraujošs skats uz Vecrīgu, Daugavu un apkārtnes zaļajām zonām. “Penthouse” dzīvokļos ir 3 vannas istabas, no kurām viena ir ar izeju uz terasi un logiem, kas sniedzas no grīdas līdz griestiem

Ēkā tiek nodrošināta diennakts durvju apsardze, bet divstāvu pazemes autostāvvieta sniedz iedzīvotājiem maksimālu komfortu. Pazemes zonā ir pieejamas sadzīves noliktavas dažādos izmēros.

Lidosta – aptuveni 20 min brauciena attālumā Vecrīga – 3-5 min brauciena / 10-15 min gājiena attālumā Privātais sporta klubs ONLY – 1-2 min gājiena attālumā Emīla Dārziņa mūzikas skola – 5 min brauciena / 15 min gājiena attālumā Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas skola – 5 min brauciena / 15 min gājiena attālumā Bērnudārzs “Saulespuķe” – 5 min brauciena / 15 min gājiena attālumā.

Adrese

Adrese: Kuģu 28, Rīga
  • Valsts: Latvia
  • Pilsēta / Ciems: Rīga
  • Rajons: Ķīpsala
  • Postal code / ZIP: Kuģu 28, Rīga
Atvērt Google Maps

Kontaktforma

Lauris Blate

Aģents
lauris.blate@icloud.com
Citi īpašumi

Līdzīgie īpašumi